??? Olsaydim

Sevgili Shekkercik beni söbelemis, cok tesekkür ediyorum kendisine. Malum dogumum yakin ve ben dogumdan önce bunu yazmak istedim ki sonraya kalmasin diye. Aslinda daha düsünüpte yazsam iyi olurdu ama ilk aklima gelenleri yazdim. Bende kabul ederlerse Aysemmm , Ciwciw ve Didem'i söbeliyorum sizde yazin bakalim:)

Bir renk olsaydım eğer... rengarenk olurdum ben kesin,yani her renkten bir seyler vardir bende.

Bir çiçek olsaydım eğer... Dokununca kapanan cicekler olurya yahut birseylere tepki verebilen o ciceklerden olurdum ama güzel görünüsüyle degilde mis gibi kokusuyla insanlari ceken bir cicek olmayi isterdim, yani cook kokulu ciceklerden herhangi biri...

Hayvanlar alemine ait olsaydım... Adimdanda anlasilacagi gibi Kelebek olurdum. Hayati rengarenk yasayan, hassasligi - inceligi olan renkli bir kelebek.

Bir yemek çeşidi olsaydım... ekmek olabilirdim, insanlarin sofralarindan eksik etmedigi taptaze bir ekmek.

Bir kitap olsaydım eğer... yasam - psikoloji - duygular - sevgi bu basliklarin hepsini iceren bir kitap olurdum...

Bir mevsim olsaydım... ilkbahar olurdum, bazen yagmurlu, bazen gökkusaginin belirdigi, bazen simsekli gecelerin yasandigi, bazen ilik rüzgarlarin estigi, her tarafin canlandigi ilkbahar!

Bir meyve olsaydım... rengi kirmizi olan bir meyve olurdum. Karpuz, cilek, kiraz, elma..vs.

İnsan yüzünde bir yer edinseydim kendime...yanaklar olurdum. Gülünce güzel görünen insanin surat ifadesine göre sekle giren seftali renkli yanaklar..

1 Yorum

İlk yazıda mimlenen blogcu da mı görecektim? :) Güzel bir bloğunuz var tebrikler...

Yorum Gönder


Ƹ̴Ӂ̴Ʒ Yazacagin seyler benim icin degerli Ƹ̴Ӂ̴Ʒ

Sevgiyle kal, yine beklerim ♥

KelebekGibi

Back to Top