9

10 Yıllık Blogcu

https://www.facebook.com/Photolog.Sltn/?ref=bookmarks
 Blogumun yildönümünü unutmusum, gerci oglum hayatimiza gireli biz evlilik yildönümümüzü bile hatirlayamaz olduk iki yildir, nasil unuttuk diye suratimiza bakindik saskin ve biraz da gülümseyerek, olsun nasilsa unutturan harika ötesi birsey olunca ^^ :)

Sizlere kisaca yazamadigim dönemdeki önemli birkac husustan bahsetmek isterim:  

*Kizim artik 9 yasinda 4. sinifa gidiyor, ne istedigini daha da bilen, bizim kadar yemek yiyebilen, kardesini her gecen gün daha cok seven, annesiyle didismekten kacinmayan, yerine göre patavatsiz ama hep güzel yüreklim, ilk göz agrim o benim :)

*Oglum 1 yasini gecti, delikanli 11 ayliktan sonra hayati hizlica adimlamaya baslayarak ne var ne yok ortaya dökmekte rekorlar kitabina girmeye aday ^^ Cana yakinim, cesurum, güleryüzlüm o benim :) 

*Fotograf sayfamin ismini degistirdim, Photolog SU suan icin :) Aslinda sadece Photolog yapmakti amacim, alinmis...Fotograf cekimleri sonbaharda birkac tane yaptim yeniden, görmek isterseniz bazilarindan ekledigim oldu sayfama buyrunuz :)

*Herseye ara verebiliyorum ama cuma kartlarina veremiyorum, bagimliyim itiraf ediyorum ^^ Cuma kartlarina özel bir Instagram hesabi actim, "Cumagram". Her Cuma dualarda bulusmak isteyenleri mutlaka bekliyorum :) Dua etmezsek nasil yasardik degil mi? Ne büyük nimet...Hamdolsun.

Ve geri en basa bloga dönüyorum simdi :) Blogum tam 10 yili doldurmus, 11'e adimlarini atmis bile :) 10 yillik blogcular kimler var icinizde?
Bunca yildir begenisini, sevgisini, vaktini, samimiyetini ve yorumunu esirgememis olan tüm okuyucularima cok tesekkür ederim, Rabbim hepimizin karsisina iyi insanlar cikarsin sanal alemde bile olsa.

Ben de 10. yil hatrina bir silip süpüreyim bu aralar, headeri yenileyeyim, tozunu alayim blogun ^^ 

Nice nice 10 yillarimiz olsun, nine olunca da yazabilelim insallah :)Biraz Nostalji :
 
 

9 comments

Maşallah onlardan oldu mu. Benim daha 3 sene sanki cok istikrarlı zannediyorum kendimi ;)))

Kolay gelsin size. Çocuklarınızı da size bağışlasın

10/12/15

Nice Yıllara blogunla🎀 10 olamadık ama benimde biraz yazmışlığım var:)

10/12/15

Nice bloglamalara

Adsız
10/12/15

Sanırım seni tanıyorum fakat emin değilim. Ben de blog yazmaya başlayalı 10 sene olmuştur herhalde. Fakat çok yer değiştirdim.

"Mevsimler gibi" isminde bir bloğun var mıydı?

@Bize Her Yer OkulAmin cok tesekkür ederim :) 10 oldu ama diger sosyal aglar araya girince blog ihmal ediliyor maalesef :P Ama yine arada ugruyorum neyseki:)

@maviumutSagolun, olsun marifet kac yil oldugu degil aslinda kendine özgün olmak en önemlisi bence :)

@reyhaneAmin, hep beraberce :)

@yolcuYok benim blogumun ismi hic degismedi, hep KelebekGibi idi :) Sanirim baska biriyle karistirdiniz..

Adsız
11/12/15


Evet karıştırmışım. :)
Daha sonra baktım onun bloğu hala duruyormuş.

Yorum Gönder


Ƹ̴Ӂ̴Ʒ Yazacagin seyler benim icin degerli Ƹ̴Ӂ̴Ʒ

Sevgiyle kal, yine beklerim ♥

KelebekGibi

Back to Top